Dnes je 15. 08. 2020 a svátek má Hana

ZpětÚvodOddlužení Oddlužení nemovitostí

Oddlužení nemovitostí

Realitní kancelář ONYXS CZ se v prostředí nákupu, prodeje a oddlužení nemovitostí pohybuje již více než jedenáct let. Za tu dobu získala mnoho teoretických a praktických zkušeností, které může nabídnout svým zákazníkům.

Právě oblast oddlužování nemovitostí je jednou z hlavních služeb naší společnosti. Běžně provádíme insolvenci vašich bytů, rodinných domů, i dalších nemovitostí. Nedělá nám problém, sanovat též zástavu nebankovních poskytovatelů půjček. Kromě samotného oddlužení vašeho majetku provádíme též výkup nemovitostí, insolvenci fyzických osob, či exekuční řešení.

Máte-li již dluhy a potřebujte své závazky splatit, jde v mnoha případech o čas. O čas, který vám zbývá, než na vás věřitelé uvalí exekuci. S odkládanými splátkami dluhu se též navyšují další sankční poplatky a penále, ONYXS CZ má pro vás připraveno řešení. Je jím právě oddlužení nemovitosti, které naše společnost poskytuje svým zákazníkům a klientům.

Naši zaměstnanci jsou profesionálové a odborníci ve svém oboru. Budou za vás jednat s úřady, exekutory, věřiteli. Vytvoření komplexního řešení insolvence je samozřejmostí. Mimo to tak budete mít vždy jistotu, že se společně s vámi budeme snažit o možná co nejšetrnější oddlužení vaší nemovitosti. V nejnutnějších případech můžeme vaši nemovitost vykoupit za hotové peníze.

Jak takové řešení probíhá?

  • Po vyplnění níže uvedeného dotazníku vás nejpozději do dvanácti hodin od vaší zprávy zkontaktuje specialista naší společnosti, který zjistí prvotní informace
  • Na základě tohoto rozhovoru společně vyberete první možný termín prohlídky a kontaktní schůzky
  • Druhý den po prohlídce vám uděláme komplexní nabídku řešení vašeho problému
  • Následuje příprava veškerých podkladů a právních zastoupení, přičemž se zkontaktujeme s vašimi věřiteli a zajistíme bezpečný průběh oddlužení
  • V případě nutnosti též vykoupíme vaši nemovitost za hotové peníze

Východiskem není ani nedobrovolná dražba

Pokud nechcete spadnout do spirály nedobrovolných exekucí, je oddlužení vaši nemovitosti jednou z posledních možností, jak svůj rodinný dům, byt, nebo činžovní dům prodat za tržní cenu a splatit tak své dluhy. V opačném případě se nedobrovolná dražba stává velmi špatným vtipem. Nemovitost se totiž draží za sedmdesát procent odhadní ceny, přičemž když se v prvním kole neprodá, dražba se opakuje - už pouze za padesát procent odhadní ceny. Když k tomu přičteme ještě exekutorské poplatky, ve vyšší patnácti procent, může se snadno stát, že konečná částka bude výrazně nižší, než tržní cena vaší nemovitosti.

Pamatujte, že oddlužení je lepší než exekuce

Ideálním řešením takovéto nastalé situace je právě oddlužení nemovitosti. Zvláště pak v případech, kdy čas hraje proti vám. V době uvalení exekučního řízení bude oddlužení velice ztíženo, přičemž se doporučuje přistoupit k exekučnímu řešení. Neodkládejte proto možnosti oddlužení vašeho majetku a nemovitostí. Oddlužením nemovitostí získáte prostor pro vyřešení vašich dluhů.

„Společnosti ONYXS CZ jsem opravdu vděčný za jejich pomoc. Byla to pravděpodobně moje poslední naděje a zafungovala opravdu rychle.“ Milan, 42 let, Praha

Do dluhové spirály, která byla následkem uvalení exekuce, se dostal i pan Milan. Reálně mu tedy hrozilo, že proběhne nedobrovolná dražba. Když odhalil, jaké jsou nástrahy dražby, podlomila se mu kolena. Zjistil totiž, že vyvolávací cena nemovitosti představuje dvě třetiny její hodnoty. Když k tomu přičetl exekutorský poplatek, který je účtován až do výše patnácti procent z vydražené nemovitosti a přidal ještě poplatky dražebníka, pokuty a sankce zjistil, že mu zbývá jen asi polovina hodnoty jeho rodinného domu. Na finance přitom bude čekat několik dalších měsíců, což ale věřitele, kteří chtějí své peníze zpět do několika týdnů, vůbec nezajímá.

Pan Milan se proto rozhodl zkontaktovat ONYXS CZ. Naši specialisté se případu ihned chopili a do dvou dnů připravili všechnu dokumentaci, potřebnou pro zastupování v oddlužení. Naše realitní kancelář zkontaktovala věřitele, přičemž se s nimi domluvila na splacení veškerých pohledávek dlužníka. Tyto finance poté společnost ONYXS CZ z vlastních zdrojů uhradila. Poté prodala dům za skutečnou tržní cenu. Pan Milan byl schopen splatit své dluhy a zbavil se exekuce. ONYXS CZ tak panu Milanovi ušetřila 550.000 korun a do deseti dnů byl bez dluhů. Po následném prodeji nemovitosti měl ještě dostatek financí na řešení vlastního bydlení.


Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt


Mobil: +420 777 197 090
E-mail: info@onyxs.cz