Dnes je 21. 01. 2021 a svátek má Běla

ZpětÚvodSlužbyPoradenství Finanční poradenství

Finanční poradenství

Finanční poradenství společnosti ONYXS CZ využijete tehdy, když se dostanete do zdánlivě neřešitelných finančních obtíží. Náš tým finančních specialistů vám poradí v souvislosti s tzv. oddlužením, tzv. osobním bankrotem. Mimo to můžete využít i služeb a zkušeností v oblasti oddlužení majetku, výkupu nemovitostí a řešení exekucí.

Osobní bankrot a odpuštění dluhů


Osobní bankrot, nebo též oddlužení, je stav, v němž je řešen dlužníkův úpadek. Všechny dluhy jsou zde sjednoceny. Zajištění věřitelé budou sanováni zcela nezajištění do jimi schválené výše a ostatní dluhy mohou být odpuštěny.

Oddlužení využívají jednak fyzické, ale také právnické osoby, které se nevěnují podnikání. Aby však někdo mohl vyhlásit osobní bankrot, musí se nejprve dostat do takzvaného „úpadku.“ Tím je myšlena situace, která nastane v okamžiku, kdy dlužník má nejméně dva věřitele a  zároveň je u těchto věřitelů nejméně 30 dnů po splatnosti. Dále sem ovšem patří i stav, v němž hrozí, že v budoucnu nebude dlužník schopen své závazky splnit a současně také situace, kdy je proti dlužníkovi vedena neúspěšně exekuce či výkon rozhodnutí, a to pro nedostatek jeho majetku či příjmů.

Oddlužením zastavíte nárůst svých dluhů


Okamžikem zahájení řízení, tedy dnem podání tzv. Návrhu na povolení oddlužení, dochází k zastavení nárůstu dluhů. To znamená všech smluvních pokut, úroků z prodlení, úroků z úroků atd. Zastaví se taktéž všechna probíhající soudní řízení o závazcích dlužníka a přeruší se i běh lhůt a exekucí.

Je tak více než jasné, že osobní bankrot preferuje sociální zájem, nad tím ekonomickým. Stav, kdy je dlužníkovi umožněn nový restart a tím i motivace k dalšímu splácení a umořování dluhu, je hlavním smyslem tohoto oddlužení.

Nemusíte se bát a kontaktujte realitní společnost ONYXS CZ, která vám poradí a pomůže, nejenom v oblasti osobního bankrotu. Může se totiž stát, že se dostanete do takových finančních obtíží, kdy budete potřebovat oddlužit i nemovitost, popř. nemovitost vykoupit. Zaměřujeme se taktéž na dluhové poradenství, a to včetně řešení exekucí.

Poradíme vám, jak správně oddlužit vaši nemovitost


Oddlužení vaší nemovitosti je rozhodně lepším řešením, nežli spadnout do exekučního řízení. Pokud budete kontaktovat kancelář ONYXS CZ, poradíme vám, jak díky takovéto insolvenci umořit vaše dluhy. Můžete se též informovat o výkupu nemovitostí či o záloze na kupní cenu nemovitosti, kterou v případě přímého prodeje garantujeme až do výše 1 milionu korun.

Rychlá půjčka bez ručitele a bez zástavy


Kromě řešení vašich závažných situací poskytujeme i poradenství v oblastech půjček a hypoték. Naší „vlajkovou lodí“ je rychlá osobní půjčka, kterou až do 50.000 Kč, bez ručitele a bez zástavy, dostanete do 24 hodin.

Pokud vás zajímají další informace a podrobnosti z oblasti finančního a dluhového poradenství, neváhejte a kontaktujte nás, např. na zdarma lince 800 200 260.


Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt


Mobil: +420 777 197 090
E-mail: info@onyxs.cz